Herkese Merhaba….

İlkler çok önemlidir. Bu kendime ait kişisel sitemde ilk yazım .

Bu adreste dostlarla süresini bilmediğimiz bir yolculuğa başlıyoruz. Madem böyle bir yolculuk yapacağız ,yazarken üzerinde duracağım hususları kısaca belirtmeliyim

Sizlerle şu denenmek için geldiğimiz dünya da bazı hakikatleri paylaşacağız. Madem ki hepimiz aynı imtihana tabiyiz. Paylaşmak hepimizin yükünü hafifletecek.

Şefkatli ol. Herkes senin gibi zor bir mücadele veriyor” (Eflatun) hakikatine yürekten inandığım için yazılarım hep şefkat dolu olacak.

İlim ilim bilmektir. İlim kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsen bu nice okumaktır.” gerçeğine inandığım için yazılarım önce kendime , nefsime hitap edecek.

İlkokuldan itibaren yöneldiğim sosyal konular ekseninde özellikle aile, çocuk, özürlü, yaşlı gibi sosyal konular üzerine yazacağım.

Ve sizden gelen, merak ettiğiniz aile, çocuk, özürlü, yaşlı üzerine fikir, görüş, soru ve önerileri bu köşede paylaşacağız.

Özellikle insanın “dünya da ki küçük bir cenneti “ olan aile yazılarımın odağında olacak. Çünkü aile bu toplumun hem demiri hem çimentosu.

41 yıldır yaşadığım ve karış karış gezdiğim Anadolu,

25 yıldır yaşadığım Konya,

7 yıl sağlık eğitimim,

7 yıl din üzerine eğitimim,

10 yıl görev yaptığım Sağlık kuruluşları,

14 yıl görev yaptığım Sosyal hizmet kuruluşları,

Yazılarımın arka planını oluşturacak.

Tüm bu edindiğim bilgi ve tecrübeleri çok önemsediğim aile kurumunun muhafazası, yaşatılması , güçlendirilmesi adına kullanacağım.

İnanıyorum ki bu coğrafya ve bu millet  tüm dünyaya çok güzellikler verdi ve verecek.

Tarihin omuzlarımıza yüklediği bu kutsal ve değerli emanetin bilinciyle hakikat misyonerleri olarak sonunu bizim bilmediğimiz bir yol arkadaşlığına başlıyoruz.

Siz dostlarımın yorumları ve katkılarını mutlaka bekliyorum. O yorum ve katkıların benim için çok kıymetli olduğunu bütün dostlarımın bilmesini isterim.

Kadir KATIRCI (mizan web-tasarım ) kardeşime de benden habersiz ,yazılarıma değer vererek böyle bir site yaptığı için içtenlikle teşekkür ederim.

Allah razı olsun.

İki günü birbirine eşit olan ziyandadır, “Dün dünde kaldı cancağızım, bu gün yeni şeyler söylemek lazım”  hakikatlerine kulak vererek her gün değişen ve her sabah yeni günü karşılayan bu topraklarda sizlerle birlikte olacağız inşaallah.

Başarı halis bir niyetin arkadaşıdır.

Yorum Ekle