TYB yazarları buluşturuyor

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Konya Şubesi, Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında Yazarlar Buluşması konulu bir program düzenliyor. TYB Konya Şubesi’nden yapılan açıklamada 3 Nisan Cumartesi günü saat 14.30’da Kule Site’de Cemil Paslı, Hüzeyme Yeşim Koçak, Kazım Öztürk, Melahat Ürkmez, Seher Aydın ve Zeki Oğuz’dan oluşan yazarların sevenleriyle imza gününde bir araya geleceği belirtildi.
TYB Konya Şubesi aynı gün akşam saat 20’de Sille Kültür Evi’nde İbrahim Demirci, Abdullah Harmancı, Duran Çetin, Ümit Savaş Taşkesen ve Vural Kaya’nın konuşmacı olacağı ‘Yazarlar Buluşması’ isimli bir de oturum gerçekleştirecek. Programlara ilgili olan herkesin davetli olduğu bildirildi.

BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIMIZA VE İLGİLİLERE DAVET:

03 Nisan 2010 Cumartesi günü saat 14.30’da Kule Site’de gerçekleşecek olan Cemil Paslı, Hüzeyme Yeşim Koçak, Kazım Öztürk, Melahat Ürkmez, Seher Aydın, Zeki Oğuz’un katılacağı imza günü ve aynı gün akşam saat 20’de Sille Kültür Evi’nde gerçekleşecek İbrahim Demirci, Abdullah Harmancı, Duran Çetin, Ümit Savaş Taşkesen ve Vural Kaya’nın konuşmacı olacağı ‘Yazarlar Buluşması’nda sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. (TYB Yönetimi)

Yorum Ekle