BİR YAZAR İÇİN YAŞANACAK EN MUTLU OLAYI YAŞADIM.

Fıtrattandır.

Her kemal ve cemal sahibi kendi cemal ve kemalini görmek ve göstermek ister.

Ressamlar bunun için resim yapar.

Yazarlar bunun için kitap yazar.

Güzel sesli müezzinler bu aşkla ezan okur, Kuran okur.

Bize de Rabbim lütfundan yazma kabiliyeti vermiş.

3.kitabım ‘’Aile Huzur ve Mutluluğu için 9 S’’ bir yıl olmadan 2. Baskıyı yaptı.

Bir yazar için en büyük mutluluk budur, bayramıdır bu yazarın.

2013 Sonbaharında birinci baskısı çıkmıştı 3. Kitabımın.

Kitap Aile Eğitimlerinde anlattığım konuların ete kemiğe kavuşturulmuş şekliydi.

Seminerlere birlikte gittiğimiz arkadaşlar ve dinleyen dostların ısrarı üzerine yazmak zorunda kalmıştım ‘’Aile Huzur ve Mutluluğu için 9 S’’ kitabını.

Kitap çok ilgi gördü ve bir yıl da 2. Baskıyı yaptı Rabbime sonsuz hamd olsun.

Ve öyle uygulamalarla halka ulaştı ki , kendine ait bambaşka bir yol açtı.

Kitaba halkımızın ne kadar değer verdiği ve muhtaç olduğunu bir kez daha görme fırsatı verdi bizlere.

Ben sözü uzatmadan sadece 2. Baskıya yazdığım önsözü sizlerle paylaşıyorum.

Kitabımızın birinci basımın üzerinden takriben 1 yıl geçti. Allah’a hamd olsun çok uzun olmayan bir sürede ikinci basımını yapıyoruz.

Bu bir yılda geçmişte olduğu gibi konferans, seminer, panel, Tv. ve Radyo Programı gibi çalışmalarımız artarak devam etti. Kitap Fuarlarına imza günlerine katıldık. Ülkenin Batı ,Doğu, Güney Kuzey İl ve İlçelerinde konferans ve çalışmalar yaptık.

Kitabımızı bu yaptığımız çalışmalardan aldığımız geri dönüşler ve tecrübelerle biraz daha genişlettik. Her basımda yeni katkıları kitabımıza ilave etmeye çalışacağız.

Aile odaklı çalışmalarımızda Çağdaş Aile Derneği’nin organize ettiği ve eğiticileri arasında benim de bulunduğum ‘’Aile Mektebi Çalışmaları’’nın büyük katkısı oldu. Burada başta Dernek başkanı Hüseyin BULUT ağabey olmak üzere emeği geçen tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Kitabı nikahlarını kıydığı çiftlere hediye ederek güzel bir gelenek başlattığı için Kulu Belediye Başkanımız Ahmet YILDIZ Beye teşekkür ediyorum. Bu geleneğin tüm Resmi ve Özel kurumlara örnek olmasını diliyorum.

Tüm yönetim kurulu üyelerine hediye ettiği için Konya Platformu Derneği Başkanım M. Ali ÇELİK Beye teşekkür ediyorum.

Bayramlaşmaya gelen dostlarına kitabımı hediye ederek farklı bir uygulamaya imza atan Konya Platformu Genel Sekreteri Ali UMUR Beye teşekkür ediyorum.

Kitabın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması konusunda azami çaba gösteren ve ikinci baskıyı benden çok isteyen ve arzulayan yeni dostum, komşum Konya Akviran/Akören’li Polisler Sülalesinden Halı Öğretmeni Ahmet Remzi GÜNAY’ın oğlu İbrahim GÜNAY Beye teşekkür ediyorum.

Meclis üyesi arkadaşlarıma birer tane hediye edeceğim diyerek aileye verdiği önemi gösteren Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk ÖZTÜRK Beye teşekkür ediyorum.

Tüm müftülük çalışanlarına, din görevlilerine ve misafirlerine hediye edeceğini söyleyen Selçuklu Müftümüz Ali OKUTAN Hocama teşekkür ediyorum.

Adana’da hazırladıkları düğün dürüsüne bu kitaptan koyan Zafer GÜRBÜZ kardeşime teşekkür ediyorum.

Ziyaretçilerine hediye edeceğini söyleyen Uşak Müftüsü Fuat ALTINDAŞ Hocama ve nikahını kıydığı eşlere hediye edeceğini söyleyen Uşak Otogarı Din Görevlisi Nuri YÜKSEL Bey teşekkür ediyorum.

Aile odaklı bütün faaliyetlerimde samimi, içten olmamı sağladıkları yani bana Aile Huzur ve Mutluluğunu yaşattıkları için değerli eşime ve göz bebeğim çocuklarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu bir yıllık  süreçte Aile kurumuna çok küçükte olsa katkı yapabildiysem ne mutlu bana.

Kitabımızın 2. Baskısının toplumun en önemli kurumu olan Aileye hizmet yolunda vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Yorum Ekle