Perşembe, Nisan 18, 2019
Text Size

Kadınlarda Sağlıklı Yaşlanma” konulu panelde ''Kadın ve Medya Algısı''nı anlattım.

Selçuk Üniversitesi Kadın, Aile ve Toplum Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (Katum) Müdürlüğünün düzenlediği “Kadınlarda Sağlıklı Yaşlanma” k...

İkindi Sohbetlerinde ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık.

Konya Kültürünün işlendiği Koyunoğlu Müzesi İkindi Sohbetlerinde seçkin bir toplulukla "Mevlana ve İletişim" konusunu paylaştık. Gerçekten dinleyi...

Askon Konya ekibiyle başarı ve mutluluğun şifrelerini paylaştık.

ASKON Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine ''İş Hayatında İletişim, Aile İçi Huzurun Dinamikleri, İş ve Aile Ahlakı'' konularında sunum yaptık.YK Baş...

Mehmet Hasan Sert llkokulunda Velilerle 'İletişim'i paylaştık...

M. Hasan Sert İlkokulunda Velilerle 'İletişim' ve yardımcıları 'Sevgi ve Sabır' konusunu paylaştık...

 • Kadınlarda Sağlıklı Yaşlanma” konulu panelde ''Kadın ve Medya Algısı''nı anlattım.

  Çarşamba, 13 Mart 2019 12:05
 • İkindi Sohbetlerinde ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık.

  Salı, 05 Mart 2019 08:34
 • Askon Konya ekibiyle başarı ve mutluluğun şifrelerini paylaştık.

  Pazartesi, 24 Aralık 2018 14:06
 • Muhabbethane'de Gençlerle ''Huzurun Anahtarı''nı konuştuk...

  Salı, 13 Kasım 2018 08:17
 • Mehmet Hasan Sert llkokulunda Velilerle 'İletişim'i paylaştık...

  Perşembe, 25 Ekim 2018 09:01

Etkinlikler

http://www.sondakika.com/haber/haber-ailenin-onemi-anlatildi-7962805/

Devamını oku...

Konya Sağlık-Der'in Mevlana Kültür Merkezinde düzenlediği konferansta  ''Kültürümüzde Sivil Toplum'' u anlattım.Bu imkanı sağlayıp halkımızla buluşmamıza vesile olduğu için başta Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

 

 

Devamını oku...

İstanbul Üsküdar'da YEKDER(Yaygın Eğitim Merkezi) ve İLKE Derneğinin birlikte düzenlediği eğitim faaliyetlerinde seminerler verdik.

 

Devamını oku...

Geleceğin Mühendisleriyle Girişimciliği Konuştuk.

''Girişim Eşittir Kalkınma”dedik.

 

Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesince düzenlenen “Girişimcilik Saati” etkinliğine konuşmacı olarak katılan Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürü ve İletişim Uzmanı Yazar Cemil Paslı, ülkelerin kalkınmasında girişimciliğin önemine değinerek, “Girişimcilik Eşittir Kalkınma” dedi.

Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesince düzenlenen “Girişimcilik Saati” etkinliğinin bu haftaki konuğu Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürü ve İletişim Uzmanı Yazar Cemil Paslı oldu.Alaaddin Keykubat Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinliği katılan Paslı, öğrencilerle bir araya gelerek, hayat deneyimlerini, meslek hayatının tecrübelerini onlarla paylaştı.

Devamını oku...

Sivas İmam Hatipliler Derneği tarafından düzenlenen ve Aile Uzmanı - Yazar UzmCemil Pasli'nın konuşmacı olarak katıldığı "Sevgi ve Mutluluğun Yeşerdiği Yer: Aile" konulu Konferans Öğretmenevi'nde gerçekleştirildi.Ayrıca bir Tv programı çektik,bir de Ana Habere konuk olduk.

Devamını oku...

Paslı:Camiler açık üniversite veİmam, ‘Ashabı Suffe’ misyonuna talip olmalı

Din görevlilerine yönelik Karatay İlçe Müftülüğünce düzenlenen, hizmet-içi eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürü, İletişim Uzmanı ve Yazar Cemil Paslı, “Camilerin açık üniversiteler olduğunu belirterek, imamların namaz kıldırmanın dışında, insanların eğitimi, sosyal ve psikolojik durumlarıyla da ilgilenen kimseler konumunda, pozisyon ve misyonuna sahip kişiler olduklarını” söyledi.

Karatay İlçe Müftülüğünün din görevlilerine yönelik hizmet-içi eğitim programları devam ediyor. Aziziye Kültür Merkezinde gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak katılan Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürü, İletişim Uzmanı ve Yazar Cemil Paslı, aile içinde huzur ve mutluluğun sırlarını anlattı. Aile’nin, farklı insanları aynı çatı altında buluşturan, aralarında kurduğu nakış misali bağlar ile birbirlerine geçmelerini, birbirlerini bütünlemelerini ve güçlenmelerini sağlayan muhteşem bir birlikteliğin adı olduğunu belirten Paslı, “Bu birlikteliğin bozulmaması ve sekteye uğramaması için “9S” kuralının muhakkak uygulanması gerektiğini” ifade etti. Aile içinde huzur ve mutluluğun kitabını yazan Paslı, “9S” kuralına açıklık getirerek, bunların “Sevgi, Sohbet, Sofra, Seccade, Seyahat, Samimiyet, Sabır, Sayfa ve Sistem Birliği” olduğunu söyledi.

İmam, ‘Ashabı Suffe’ Misyonuna Talip Olmalı

Devamını oku...

Daha Fazla İçerik...

Sayfa 5 - 18

5