Pazartesi, Mayıs 27, 2019
Text Size

İdeal Yurtlarında bu kez ülkemizde misafirimiz olan beyefendilerle ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık.

İdeal Yurtlarında bu kez ülkemizde misafirimiz olan beyefendilerle ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık. Bu imkanı sağlayan Ahmet Baydar Erh...

İdeal Yurtlarında hanımefendilerle ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık.

İdeal Yurtlarında hanımefendilerle ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık. Bize bu imkanı sağlayan Ahmet Baydar ve Erhan Dargeçit beylere teşekk...

Zehra Okullarındaydık..

Zehra Okullarında Eğitimcilerle birlikteydik...

 • ''Yorulmaz Bilginler'' kreşimiz velilerine ''Ailede Sosyal medya ve iletişim'' konulu konferans verdik.

  Cuma, 10 Mayıs 2019 08:21
 • 5. Akşehir Kitap Fuarına katıldık...

  Pazartesi, 06 Mayıs 2019 12:04
 • İdeal Yurtlarında bu kez ülkemizde misafirimiz olan beyefendilerle ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık.

  Salı, 30 Nisan 2019 08:51
 • İdeal Yurtlarında hanımefendilerle ''Mevlana ve İletişim'' konusunu paylaştık.

  Çarşamba, 24 Nisan 2019 10:16
 • Zehra Okullarındaydık..

  Pazartesi, 22 Nisan 2019 12:06

Etkinlikler

Konya Emniyet Müdürlüğü ile birlikte çalıştığımız ÇOGEP Kapsamında yapılan projeye desteklerimizden dolayı teşekkür belgesi aldık...

KONYALI YAZARLAR OKUYUCULARIYLA BULUŞTU.

İl Halk Kütüphanesi Müdürü Hasan Coşar'ın Konya'daki kütüphaneler hakkında verdiği bilginin ardından programa geçildi. Yazarlar Duran Çetin, Hüzeyme Yeşim Koçak, Zeki Oğuz, Melahat Ürkmez, Kazım Öztürk, Cemil Paslı, Hasan Uzun, Ayşe Ünüvar, Lütfi Şahin, Murat Mahya Gürses, Havva Nur Kepir, Tuba Duman ve Fatma Tutak okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzaladılar. Yoğun ilginin olduğu programsda TYB Konya Şube Başkanı M. Ali Köseoğlu da yazarların imzalı kitaplarını alarak katılımlarından dolayı çeşitli hediyeler takdim etti.

KONYALI YAZARLAR DONANIMLI

Açış konuşmasını yapan TYB Konya Şube Başkanı M. Ali Köseoğlu, medeniyetimizin yeniden inşasında fikirlerin önemine işaret ederek, Konyalı yazarların bu çabaya katkı sağlamak için hazır ve donanımlı olduklarını söyledi. Okumanın ve yazmanın soylu bir eylem olduğuna dikkat çeken Köseoğlu, "Bizim kadim kültürümüzde 'okumak' eylemi, büyük önem taşır. Bebek doğduğunda kulağına ezan okuruz.

Devamını oku...

 

 

 

 

Selçuklu İlçesi Hacıkaymak Mahallesi'ndeki Aliya Ali İzzet Begoviç Camisi'nde her ay bir konferans gerçekleştiriliyor. Cuma günleri sabah namazı sonrası kahvaltı ikram ediliyor.

Camiye devam eden 15 yaşından küçüklere çeşitli hediyeler veriliyor. Camide bu ay Aile Eğitim ve İletişim Uzmanı ve Konhaber.com, Yeni Konya Gazetesi yazarı Cemil Paslı, "Aile, Huzur ve Mutluluğun Sırları" konulu bir sunum gerçekleştirdi. Konferanslardan sonra ise ikramda bulunuluyor.

Devamını oku...

Denizli'de Gökkuşağı Aile Derneği ve ADEF'nun birlikte düzenlediği programda Aile'de Huzur ve Mutluluğun Sırlarını konuştuk...

İbrahim Ethem İmam Hatip Lisesinde 17 Mart 2015 Salı günü "Aile, Huzur ve Mutluluğun Sırları" konulu söyleşi ve imza için iki ayrı oturumda öğrencilerimizle birlikteydik.


 

 

Katkılarından dolayı, başta Müdür Yardımcısı Mehmet ERTUĞRUL olmak üzere öğrenci, öğretmen ve okul idaremize teşekkür ederiz.

Aksaray İli Karkın Beldesinde Bahar Şenliği kapsamında ''Aile Huzur ve Mutluluğu için 9 S konulu konferans verdik...

Daha Fazla İçerik...

Sayfa 10 - 19

10